Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x4 Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 yönlü Fiber Optik PLC Splitter

Derecelendirme 

Yeni ürün

Stokta var

1 Öğeler

672.15TL

Etiketler: Ucuz Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x4 Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 yönlü Fiber Optik PLC Splitter, Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x4 Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 yönlü Fiber Optik PLC Splitter, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x4 Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 yönlü Fiber Optik PLC Splitter

özellikler

* mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu

* yüksek Güvenilirlik

* düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı

* yüksek kanal sayar

* mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan

uygulamalar

* FTTx Dağıtımları (GPON/BPON/EPON)

* kablo televizyon (CATV)

* yerel alan ağları (LAN)

* Test ekipmanları

* pasif optik ağlar (PON)

özellikler 1 1xN (konektörü ile) (Kanal sayısı) 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 (işletim Dalga Boyunun) 1260 için 1650 P Seviye Ekleme Kaybı 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Seviyesi Ekleme Kaybı 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (tekdüzelik) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (dönüş Kaybı) fazla 55 (yönelme) fazla 55 (tip fiber) İTÜ G657A (çalışma sıcaklığı) -40 ila 85 (Pigtail uzunluğu) 1 m veya 1.5 m veya özelleştirilmiş

sipariş Bilgileri

PLC'LER liman Tipi kablo Tipi lif Uzunluğu bağlayıcı Tipi paket Tarzı

PLC Splitter

1*2

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

diğerleri Belirtiniz

0.25mm Çıplak fiber

şerit Fiber

Fan-out ile 0.9mm Gevşek Tüp

2.0mm Kablo

3.0mm Kablo

0.5 metre

1 metre

2 metre

3 metre

diğerleri belirtiniz

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

diğerleri Belirtiniz

paslanmaz çelik kol

plastik Modülü

19 1U Raf Montaj

diğerleri Belirtiniz

Birim Tipi lot (10 parçalar/lot)
Paket Boyutu 29cm x 14cm x 2cm (11.42in x 5.51in x 0.79in)
Connector SC/APC
Model Numarası HY-PLC
FIber Diameter 0.9mm
Marka Adı TRENSBATTER
Item 1*2 PLC Splitter

İlgili ürünler

0 Değerlendirmeler

HUAWEI HS8545M5 GPON ONU ONT 1GE + 3FE + 1TEL + Usb + Wifi Ürün Nitelik Model Numarası: HS8545M5 Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağ Güç kaynağı: AB, ABD, İNGILTERE, AU Tipi: HUAWEI ONU Port dahil: 1 * GE 3 * FE + wifi + Usb Renk: beyaz Boyutu: 25*15*5 cm

143.90TL
0 Değerlendirmeler

KomShine FX37 Fiber Fusion Splicer W/FIBER CLEAVER + SM ve MM OTDR + Güç Metre/Işık Kaynağı + VFL 1. FX35 Standart Paket: Öğe Adı Adet 1 FX37 Fusion Splicer 1 PC 2 Fiber Cleaver 1 PC 3 Tri-hole Fiber Ceket

15 973.92TL
0 Değerlendirmeler

Anahtar Benefits (1) tüm-in-one optik test seti-birleştirir bir ışık kaynağı, optik güç ölçer, ve görsel hata bulucu (2) CATV için Ideal, FTTx, ve PON uygulamaları (3) dayanıklı, palm boyutlu çerçeve field için ideal operasyon (4) uzun pil ömrü için tüm gün test EP710

3 456.79TL
0 Değerlendirmeler

SeeMe Teknolojisi Co, LTD hoşgeldiniz Indirim için toptan? Daha fazla parça numaraları? Tırnak BOM için? Bizim tüm ürünleri bir yıl kalite garantisi sağlamak. Daha fazla bilgi için veya teknik soru, çekinmeyin SeeMe ulaşın hizmet.

299.73TL
0 Değerlendirmeler

50 pcs Fiber optik adaptör FC APC tekli Simplex SM adaptörü çoğaltıcı FC/APC Uygulamaları -Fiber optik sensör -Telekom ekipmanları -CATV & CCTV sistemi -FTTH (Fiber ev) -Veri işleme ağları Özellikleri -Doğru boyutlar -Iyi değişebilirlik -Düşük

75.31TL
0 Değerlendirmeler

650nm 1 mw Mini Fiber Optik Kırmızı Kaynak Fiber Checker Görsel Hata Bulucu 1-5 km bu MIni Fiber Optik Görsel Hata Bulucu için etkin ve düşük maliyetli temel lif test aracı, bu bir görünür yönlü fiber hataları bulmak ve tanımlamak sağlar sırasında ve kurulumdan sonra bir optik ağ lifleri.

116.53TL
0 Değerlendirmeler

S3 I9305 ile TEMS cep DESTEK GSM 850/900/1800/1900 HSDPA 850/900/2100 LTE1800/2600/800 KEDI 3 100/50 MBPS HSPA + 42 MBPS SıÇAN/BANT KILIDI GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSUPA, HSPA +, LTE,

1 714.68TL
0 Değerlendirmeler

170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125 170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli SM 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Içeren: 1 parça Bağlayıcı Tipi: ST/UPC-ST/UPC Mesafe: 170 metre Tellerinin: 4 çekirdek (4 Ipliklerini) Çekirdek

1 646.09TL
0 Değerlendirmeler

SeeMe teknolojisi co, LTD hoşgeldiniz Indirim için toptan? Daha fazla parça numaraları? Tırnak BOM için? Bizim tüm ürünleri bir yıl kalite garantisi sağlamak. Daha fazla bilgi için veya teknik soru, çekinmeyin SeeMe ulaşın hizmet. AVAGO AFBR-709SMZ 850nm lazer eşya

162.89TL
0 Değerlendirmeler

200 M SC-SC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 10 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 200 M SC-SC Açık Zırhlı 10G Om3 modlu 10 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İçeren: 1 parça bağlayıcı Tipi: SC/UPC-sc/UPC mesafe: 200 Metre tellerinin: 10 Ipliklerini çekirdek

4 115.22TL
0 Değerlendirmeler

Grandway FHS2Q01F Fiber Optik Işık Kaynağı 850/1300/1310/1550nm Açıklama: FHS2Q Serisi Optik Lazer Kaynağı gelişmiş bir versiyonu FHS2 Serisi Optik Lazer Kaynakları, ile iki daha kalibre dalga boyları. Oto-dalga boyu Tanıma: FHS2Q Serisi Optik Lazer Kaynağı ile iletir bir

1 550.68TL
0 Değerlendirmeler

yüksek Kaliteli Metal Doku 10 mW Fiber Optik Kablo Test Cihazı, Fiber Optik Görsel Hata Bulucu 10-12Km Aralığı Kırmızı kalem Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek

112.41TL
0 Değerlendirmeler

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

253.50TL
0 Değerlendirmeler

Kablo TV 2 Çıkışları Açık Optik Alıcı 1. ürün Açıklaması XW-17OPR02 CATV Optik alıcı bizim yeni tasarlanmış CATV optik alıcı ve bu optik düğüm öncesi sahne olarak MMIC benimser amplifikatör ve Geriye sahne kullanılan GaAs güç çift hibrid modülü. Ayarlanabilir zayıflama

240.05TL