Ücretsiz Kargo Grandway için OTDR Adaptörü FC Adaptörü Tribrer ShinewayTech Ruiyan JoinWit G-bağlantı

Derecelendirme 

Yeni ürün

Stokta var

1 Öğeler

137.04TL

Etiketler: Ucuz Ücretsiz Kargo Grandway için OTDR Adaptörü FC Adaptörü Tribrer ShinewayTech Ruiyan JoinWit G bağlantı, Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo Grandway için OTDR Adaptörü FC Adaptörü Tribrer ShinewayTech Ruiyan JoinWit G-bağlantı, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Ücretsiz Kargo Grandway için OTDR Adaptörü FC Adaptörü Tribrer ShinewayTech Ruiyan JoinWit G-bağlantı

Fiyatı sadece 1 birim

Paket Boyutu 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Birim Tipi parça
Bağlayıcı Tipi FC/UPC
Model Numarası FC
Lif Tipi Tek Modlu

İlgili ürünler

0 Değerlendirmeler

HUAWEI HS8545M5 GPON ONU ONT 1GE + 3FE + 1TEL + Usb + Wifi Ürün Nitelik Model Numarası: HS8545M5 Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağ Güç kaynağı: AB, ABD, İNGILTERE, AU Tipi: HUAWEI ONU Port dahil: 1 * GE 3 * FE + wifi + Usb Renk: beyaz Boyutu: 25*15*5 cm

143.90TL
0 Değerlendirmeler

KomShine FX37 Fiber Fusion Splicer W/FIBER CLEAVER + SM ve MM OTDR + Güç Metre/Işık Kaynağı + VFL 1. FX35 Standart Paket: Öğe Adı Adet 1 FX37 Fusion Splicer 1 PC 2 Fiber Cleaver 1 PC 3 Tri-hole Fiber Ceket

15 973.92TL
0 Değerlendirmeler

Anahtar Benefits (1) tüm-in-one optik test seti-birleştirir bir ışık kaynağı, optik güç ölçer, ve görsel hata bulucu (2) CATV için Ideal, FTTx, ve PON uygulamaları (3) dayanıklı, palm boyutlu çerçeve field için ideal operasyon (4) uzun pil ömrü için tüm gün test EP710

3 456.79TL
0 Değerlendirmeler

SeeMe Teknolojisi Co, LTD hoşgeldiniz Indirim için toptan? Daha fazla parça numaraları? Tırnak BOM için? Bizim tüm ürünleri bir yıl kalite garantisi sağlamak. Daha fazla bilgi için veya teknik soru, çekinmeyin SeeMe ulaşın hizmet.

299.73TL
0 Değerlendirmeler

50 pcs Fiber optik adaptör FC APC tekli Simplex SM adaptörü çoğaltıcı FC/APC Uygulamaları -Fiber optik sensör -Telekom ekipmanları -CATV & CCTV sistemi -FTTH (Fiber ev) -Veri işleme ağları Özellikleri -Doğru boyutlar -Iyi değişebilirlik -Düşük

75.31TL
0 Değerlendirmeler

650nm 1 mw Mini Fiber Optik Kırmızı Kaynak Fiber Checker Görsel Hata Bulucu 1-5 km bu MIni Fiber Optik Görsel Hata Bulucu için etkin ve düşük maliyetli temel lif test aracı, bu bir görünür yönlü fiber hataları bulmak ve tanımlamak sağlar sırasında ve kurulumdan sonra bir optik ağ lifleri.

116.53TL
0 Değerlendirmeler

S3 I9305 ile TEMS cep DESTEK GSM 850/900/1800/1900 HSDPA 850/900/2100 LTE1800/2600/800 KEDI 3 100/50 MBPS HSPA + 42 MBPS SıÇAN/BANT KILIDI GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSUPA, HSPA +, LTE,

1 714.68TL
0 Değerlendirmeler

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı

174.62TL
0 Değerlendirmeler

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

207.89TL
0 Değerlendirmeler

170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125 170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli SM 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Içeren: 1 parça Bağlayıcı Tipi: ST/UPC-ST/UPC Mesafe: 170 metre Tellerinin: 4 çekirdek (4 Ipliklerini) Çekirdek

1 646.09TL
0 Değerlendirmeler

SeeMe teknolojisi co, LTD hoşgeldiniz Indirim için toptan? Daha fazla parça numaraları? Tırnak BOM için? Bizim tüm ürünleri bir yıl kalite garantisi sağlamak. Daha fazla bilgi için veya teknik soru, çekinmeyin SeeMe ulaşın hizmet. AVAGO AFBR-709SMZ 850nm lazer eşya

162.89TL
0 Değerlendirmeler

200 M SC-SC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 10 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 200 M SC-SC Açık Zırhlı 10G Om3 modlu 10 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İçeren: 1 parça bağlayıcı Tipi: SC/UPC-sc/UPC mesafe: 200 Metre tellerinin: 10 Ipliklerini çekirdek

4 115.22TL
0 Değerlendirmeler

Grandway FHS2Q01F Fiber Optik Işık Kaynağı 850/1300/1310/1550nm Açıklama: FHS2Q Serisi Optik Lazer Kaynağı gelişmiş bir versiyonu FHS2 Serisi Optik Lazer Kaynakları, ile iki daha kalibre dalga boyları. Oto-dalga boyu Tanıma: FHS2Q Serisi Optik Lazer Kaynağı ile iletir bir

1 550.68TL
0 Değerlendirmeler

SFOT CBT630B CBT630B VDSL2/ADSL2 + Kablosuz Modem, kablosuz Yönlendirici ürün Özellikleri genel bakış CBT630B serisi bir VDSL2/ADSL2 +, 4 limanlar 10/100 Mbps & #12289; 1wan port 100/1000 Mbps auto MDI/MDIx Ethernet Anahtarı ve IEEE 802.11b/g/n kablosuz bağlantı. CBT630B serisi

377.23TL